
Eşyalar 7.9.1 · tr_TR
Çivili Zırh
Toplam maliyet
2350
Tarif
Bileşenler
Çivili Zırh 2350 +1250
Açıklama
İstatistikler
Zırh - +100
Gold ledger
- Toplam maliyet
- 2350
- Satın alma maliyeti
- 1250
- Satış değeri
- 1645
Kullanılabilirlik
- Kademe 3
- Harita 8
- Harita 10
- Summoner's Rift
- ARAM
Kategoriler
- Armor
6.14.1 yamasından beri değişmedi
Geçmiş
- 7.14.1 yamasında değişti
- 6.14.1 – 7.13.1 yamalarıKullanılabilirlik
- 6.1.1 – 6.13.1 yamalarıAçıklama
- 5.22.1 – 5.24.2 yamalarıToplam maliyet, Satış değeri
- 5.18.1 – 5.21.1 yamalarıKullanılabilirlik
- 5.16.1 – 5.17.1 yamalarıAçıklama, Toplam maliyet, Satın alma maliyeti, Satış değeri
- 5.11.1 – 5.15.1 yamalarıKategoriler
- 5.9.1 – 5.10.1 yamalarıKategoriler
- 4.20.1 – 5.8.1 yamalarıToplam maliyet, Satın alma maliyeti, Satış değeri, Kademe
- 3.12.33 – 4.19.3 yamalarıKategoriler
- 3.6.14 – 3.12.26 yamalarıKategoriler
- 0.153.2 – 0.154.3 yamalarıAçıklama
- 0.152.115 yamasıToplam maliyet
- 0.152.108 yamasıToplam maliyet
- 0.152.107 yamasıÖzet
- 0.152.55 yamasıToplam maliyet, Satın alma maliyeti, Satış değeri
- 0.151.2 – 0.151.101 yamaları

